Szkoła

Noc z piłką ręczną!

Noc z piłką ręczną – drugi „Nocny Szczypiorniak” w naszej szkole.

Z piątku na sobotę (07/08.12.2018) odbył się po raz drugi w naszej szkole „Nocny Szczypiorniak”. Wzięły w nim udział dziewczęta uczęszczające na zajęcia sportowe Uczniowskiego Klubu Sportowego Jedynka z piłki ręcznej. Zmagania zaczęłyśmy od wspólnej rozgrzewki, którą przeprowadziły absolwentki naszej szkoły. Starsze koleżanki solidnie przygotowały nas do wysiłku widać było, że nadal są w świetnej formie! Trenerka podzieliła nas na zespoły w dwóch kategoriach wiekowych i rozpoczęłyśmy rywalizację. Grze towarzyszyła sportowa rywalizacja i dobry humor. Następnie przyszedł czas na rodziców, którzy podczas gry wykazali się olbrzymim zaangażowaniem i wolą walki. Odważnie stawili czoło naszym zawodniczkom za co serdecznie im DZIĘKUJEMY!

Po kilku godzinach grania mogliśmy się posilić przepysznymi kanapkami i wypiekami mam i Julki (przepyszne ciasto:) ) Zmagania zakończyliśmy wspólnym wspominaniem i seansem kinowym na dobranoc! Nocka okazała się baaardzo krótka i pełna różnych odgłosów hali sportowej. Rano czekało na nas śniadanko, przy którym nie było końca wspólnych rozmów i wspomnień minionych, wspaniałych chwil!!!!!!
Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tak wspaniałej imprezy BARDZO DZIĘKUJEMY! To dzięki Wam możemy rozwijać swoją pasję, którą jest piłka ręczna!

Szczypiornistki z Uczniowskiego Klubu
Sportowego Jedynka Łodygowice

Więcej informacji i zdjęć: Facebook – UKS Jedynka Łodygowice