Nieważne gdzie, ważne, że RAZEM! – klasa 4B.

Uczniowie klasy 4b, wykorzystując piękną pogodę i uroki jesieni,
19 października br. udali się na wycieczkę integracyjną.

Klasową przygodę rozpoczęliśmy od spaceru po naszej okolicy, podziwiając jej jesienny pejzaż. Jednak to łodygowicki park odkrył przed nami prawdziwe piękno. Z ogromną radością bawiliśmy się w nim na placu zabaw, korzystając ze wszystkich dostępnych atrakcji.
Po  kilkugodzinnej, wyczerpującej zabawie i udanej sesji zdjęciowej nadszedł  czas  na  małe  co  nieco. Zmęczeni natłokiem wrażeń udaliśmy się do pobliskiej „Anielskiej Cafe”, gdzie mogliśmy chwilę odpocząć i zjeść przygotowany przez pana Jacka smaczny posiłek na świeżym powietrzu.
Niestety, wspólnie spędzony czas szybko upłynął i musieliśmy powoli kończyć naszą wycieczkę. O jej sukcesie może świadczyć atmosfera panująca podczas powrotu. Do domów wróciliśmy odprężeni, dotlenieni i z miłymi wspomnieniami.
Parkowy plac zabaw pozwolił nam poznać się bliżej, nabrać do siebie zaufania oraz odkryć talenty i zdolności, które nie ujawniły się w szkole. Jesteśmy przekonani, że wycieczka ta pozytywnie wpłynie na naszą naukę i samopoczucie w klasie czwartej.